Dark

Delfi rytas. Karas iš arti: fotožurnalisto Balkūno įspūdžiai grįžus iš karštojo taško Kalnų Karabach

Delfi
Subscribe
Views 544
% 0 0

Atsinaujinus kariniam Armėnijos ir Azerbaidžano konfliktui fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas nuvyko į vienu karščiausių pasaulio taškų dabar įvardijamą Kalnų Karabachą. Iš ten Delfi skaitytojams jis rašė laiškus ir būtent tokia forma dalinosi informacija bei įspūdžiais. Apie savo patirtį šiame karštajame taške „Delfi ryto“ laidoje papasakos šiuo metu į Lietuvą jau grįžęs ir saviizoliacijoje esantis pats fotožurnalistas.
Visai neseniai, tarptautiniame A klasės Varšuvos kino festivalyje geriausiu dokumentiniu filmu buvo pripažintas Giedrės Žickytės „Šuolis“. Dabar šis lietuvės filmas tęsia sėkmingą festivalinę kelionę Italijoje, kur yra įtrauktas į oficialią Romos kino festivalio programą. Beje, tai pirmas kartas kai į jo oficialią programą pakviestas lietuviškas filmas. Laidoje pokalbis su pačia filmo kūrėja, kuri šiuo metu ir vieši Romoje.
Taip pat kultūros išsiilgusiems miestiečiams muzikos klubas „Tamsta“ pasiūlys šį tą naujo - jau nuo rytojaus klubo scenoje svečiuosis teatras. Kamerines - klubines savo spektaklių versijas čia pristatys „Žiūrovų teatras“. O „Delfi ryto“ laidoje šiandien apie artėjantį teatro sezoną ir jo naujienas pakalbinsime „Žiūrovų teatro“ kūrybos vadovą Balį Latėną bei aktorių, režisierių Šarūną Banevičių.
- - -
DRAUGAUKIME facebook.com/DELFI.Lietuva
SEKITE DELFI INSTAGRAM instagram.com/delfilietuva/
- - -

Published on

 

Oct 20, 2020

Share:

Link:

Download:

Loading link...

Add to:

My playlist
Watch later
Comments 3
Alper Kurul
Alper Kurul 16 days ago
English subtitles or translations please
giavo
giavo Month ago
Is there an English translation of this interview?
Lp4 Lp3
Lp4 Lp3 Month ago
Like
Next videos
LOGAN AND JOSIE BROKE UP
6:15
Delfi TV
Views 4